Posezení s hudbou - pozvánka SDH Petrovice

Zveřejněno dne 06. září 2011

Sbor dobrovolných hasičů Petrovice si Vás při příležitosti oslav 75 let založení Sboru dobrovolných hasičů v naší obci dovoluje pozvat na posezení s hudbou, které se koná 18. 9. 2011 od 14.00 hodin v hasičském areálu.

K tanci a poslechu hraje dechová hudba HORANÉ.

Všechny občany srdečně zve Jiří Března, starosta SDH Petrovice.

Vstup na akci je zdarma. 

Sbor dobrovolných hasičů Petrovice si Vás při příležitosti oslav 75 let založení Sboru dobrovolných hasičů v naší obci dovoluje pozvat na posezení s hudbou, které se koná 18. 9. 2011 od 14.00 hodin v hasičském areálu.

K tanci a poslechu hraje dechová hudba HORANÉ.

Všechny občany srdečně zve Jiří Března, starosta SDH Petrovice.

Vstup na akci je zdarma. 

Zveřejněno 06.09.2011, Helena Moudrá