Poskytované služby

Očkování proti sezónní chřipce zahájila praktická lékařka MUDr. Dagmar Miková. Vakcínu si lze zamluvit telefonicky a na očkování se lze objednat - kontakty: https://mudrmikova.cz/.

Možnost očkování nabízí také praktický lékař MUDr. Tomáš Filkuka. Více informací: http://mudrfilkuka.cz/ockovani.php?boid=78 

Číst více

Společnost ESKO-T s.r.o., Třebíč, nabízí k prodeji registrovaný kompost k zemědělskému využití. Nabídka je zveřejněna v příloze. 

Číst více

Ve dnech 24. a 25. října 2018 nabízí prodejna Koberce TREND Třebíč slevu 31% na veškerý sortiment zboží na prodejně. V prodejně lze zakoupit koberce, PVC, lamináty, vinyl a další drobný sortiment. Sídlo prodejny: Brněnská 417, naproti Kauflandu. 

Číst více

Prodejna Hospodářských potřeb Okříšky nabízí jablka a hrušky na uskladnění. Více informací v přiložených letácích. Objednávky přijímá Lenka Rousová, tel.: 731 557 667, e-mail: okrisky@hospodarskepotreby.com. 

Číst více

V příloze je zveřejněn rozpis lékařů, kteří vykonávají stomatologickou pohotovostní službu v měsíci říjnu 2018.

Upozorňujeme, že tento rozpis může být z nutných důvodů v průběhu měsíce změněn, proto doporučujeme v případě potřeby lékařského ošetření ověření služby telefonicky na příslušném pracovišti.

Číst více

Praktická lékařka MUDr. Dagmar Miková oznamuje, že nebude ordinovat ve dnech od 24. do 27. září 2018 včetně z důvodu čerpání dovolené.

Pro akutní případy zastupuje praktický lékař MUDr. Tomáš Filkuka. 

Číst více

Zubní lékařka MUDr. Ivana Vlková oznamuje, že ve dnech 17. - 21. září 2018 nebude ordinovat z důvodu čerpání dovolené.

Akutní případy ošetří MUDr. Cafourek na poliklinice v Třebíči denně v době od 8:00 do 11:30 hodin. Další informace poskytne sestra v ordinaci tel. 568870142 nebo 702165791.  

Číst více

V sobotu 8. září 2018 v době od 10:00 do 16:00 hodin se v třebíčské nemocnici koná Den otevřených dveří a prevence pro širokou veřejnost.

V rámci prevence bude nabízena široká škála vyšetření, která budou provedena zdarma. V nemocniční lékárně bude možné zakoupit volně prodejný sortiment se slevou 10%. Doprovodný program připravili také hasiči, policie a zdravotnická záchranná služba.  

Více informací o akci: https://www.nem-tr.cz/cze/archiv-aktualit/trebicska-nemocnice-zve-na-den-otevrenych-dveri-a-prevence_701/

Číst více

Praktický lékař MUDr. Tomáš Filkuka oznamuje, že ve čtvrtek 6. září 2018 bude ordinace otevřena pouze do 10:00 hodin.

Číst více

Vodárenská akciová společnost Brno, a.s., divize Třebíč, oznamuje, že odečty stavu vodoměrů v nemovitostech v obci Petrovice bude provádět pracovník pan Milostný v úterý 4. září 2018 cca od 7:30 hodin do 15:00 hodin.

V případě, že v nemovitosti nebude nikdo přítomen, je třeba zajistit a umožnit přístup k vodoměru jinou osobou (např. sousedem), popř. lze provést samoodečet stavu a tuto informaci umístit na viditelném místě (např. nalepit oznámení na vchodové dveře). 

Zveřejnila: Helena Moudrá

Číst více