Sportovní akce

4. ročník charitativní jízdy Na kole dětem bez hranic s Josefem Zimovčákem se koná v sobotu 18. května 2024. V 10:00 hodin slavnostní start peletonu z Náměstí Míru v Želetavě, očekávaný dojezd v 16:30 hodin opět na Náměstí Míru v Želetavě. Celková délka trasy je 70 km, avšak zúčastnit se lze pouze na některé její části, zvolený úsek je pouze na účastníku akce.

Registrace a další informace zde: https://nakoledetem-uhranic-bezhranic.webnode.cz/. V příloze je zveřejněna mapa trasy, která prochází také katastrálním územím naší obce.

Výtěžek z akce bude věnován nadačnímu fondu Na...

Sekce:  Sportovní akce
Číst více

Tradiční novoroční pochod se uskuteční 1. ledna 2024. Sraz účastníků pochodu je ve 13:00 hodin před budovou Obecního úřadu Petrovice. Přivítejme rok 2024 společně aktivním pohybem.  

Každoročně je volena jiná trasa, o které je rozhodnuto s ohledem na počasí, počet a věk účastníků před zahájením pochodu.

Zveřejnila: Helena Moudrá

Sekce:  Sportovní akce
Číst více

Nohejbalový spolek Petrovice pořádá v sobotu 30.9.2023 od 13:00 hodin ve sportovním areálu v obci otevřený nohejbalový turnaj pro občany a přátele Petrovic. Sraz pro zájemce o hru je ve 12:30 hodin, kdy proběhne rozlosování do trojic.

Startovné činí 200,-- Kč za osobu a zahrnuje "něco na zub". Během turnaje bude pro hráče i fanoušky zajištěno občerstvení v hasičské zbrojnici.

Pořadatelé zvou srdečně všechny zájemce o hru a příznivce hry k účasti na této akci.

Zveřejnila: Helena Moudrá

Sekce:  Sportovní akce
Číst více

V sobotu 9.9.2023 se koná ve sportovním areálu v obci soutěž v požárních útocích družstev mužů a žen Memoriál Josefa Honse. Zahájení v 10:00 hodin.

Soutěž je zařazena do Třebíčské okresní ligy v požárních útocích. Více informací zde: https://www.hasicovo.cz/cs/akce/trebicska-okresni-liga-petrovice.

Pořadatelé zvou všechny příznivce požárního sportu. 

Zveřejnila: Helena Moudrá

Sekce:  Sportovní akce
Číst více

Třetí soutěžní kolo letošního ročníku soutěže Extraligy ČR v požárním útoku mužů a žen se koná ve sportovním areálu v obci v sobotu 17. června 2023. Soutěž bude zahájena v 11:00 hodin. Nástup družstev v 10:40 hodin.

Pořadatelé zvou všechny příznivce hasičského sportu k návštěvě areálu a podpoře soutěžních družstev. 

Zveřejnila: Helena Moudrá 

Sekce:  Sportovní akce
Číst více

Dne 10.06.2023 se v sousedních obcích konají tyto akce:

V Přibyslavicích ZETORIÁDA. Více informací zde: https://www.pribyslavice.cz/assets/File.ashx?id_org=13580&id_dokumenty=5534.

V Krahulově soutěž v požárním útoku družstev. Více informací zde: https://www.krahulov.cz/clanky/sdh-krahulov-pozvanka-na-soutez-v-pozarnim-utoku

Zveřejnila: Helena Moudrá

Číst více

V příloze je zveřejněn přehled veřejných sportovních a kulturních akcí pořádaných ve sportovním areálu v obci v období květen - září 2023.

Již o víkendu 20. - 21. května 2023 se zde uskuteční okresní kola hry MH Plamen a dorostu,

3. kolo prestižní soutěže Extraligy ČR v požárních útocích se uskuteční 17. června 2023 - více informací zde: https://www.hasicskasoutez.cz/ligy/excr/souteze/,

25. června 2023 se uskuteční okresní kolo soutěže družstev mužů a žen a 15. července 2023 pak také krajské kolo družstev mužů a žen.

27. června 2023 v areálu ukončíme školní r...

Číst více

Přehled akcí, které se konají v obci je zveřejněn v příloze. Převážně se jedná o akce, které jsou v obci konány pravidelně. 

Zveřejnila: Helena Moudrá     

Aktualizace dne 25.4.2023: Tradiční poutě se v Přibyslavicích konají v těchto termínech: 

Jarní pouť ve dnech 27. a 28. května, hlavní pouť ve dnech 2. a 3. září.  Více informací zde: https://rkfpribyslavice.webnode.cz/kalendar/

Číst více

Tradiční akce "Novoroční výšlap" se koná v obci 1.1.2023. Sraz účastníků akce je ve 13:00 hodin před budovou Obecního úřadu Petrovice.

Přivítejme nový rok aktivním pohybem - společnou několika kilometrovou procházkou. O konečné podobě trasy je vždy rozhodováno v den konání akce především s ohledem na počasí.

Zveřejnila: Helena Moudrá  

Sekce:  Sportovní akce
Číst více

Vánoční stezka je připravena na cyklostezce Jihlava - Třebíč - Raabs v úseku nad sportovním areálem k Červenému mlýnu.

Akci připravila Mateřská škola Petrovicem a je určena především dětem za doprovodu jejich rodičů, ale při procházce si cestu můžeme zpříjemnit i my dospělí.

Zveřejnila: Helena Moudrá

Sekce:  Sportovní akce
Číst více