Zásah jednotek hasičů v obci

Zveřejněno dne 10. prosince 2020

Dne 10.12.2020 ve 14:30 hodin přijal Hasičský záchranný sbor kraje Vysočina hlášení o požáru v objektu Zemědělského družstva Okříšky, ve středisku v obci Petrovice. Jednalo se o požár v zemědělském objektu, kde je mimo jiné uskladněná sláma. Na místo byla vyslána jednotka profesionálních hasiču z Třebíče, jednotky Sboru dobrovolných hasičů z Okříšek, z Přibyslavic i jednotka naší obce. Celkem na místě bylo přítomno sedm vozidel hasičů, z toho čtyři cisterny s vodou. Díky rychlému nahlášení požáru a rychlému zásahu hasičů se oheň nerozhořel a tak do akce nemusely být zapojeny všechny technické i lidské síly a zachráněn byl majetek značné hodnoty.

K zásahu hasičů v naší obci došlo také 25.11.2020, kdy na mistní komunikaci došlo k požáru osobního vozidla z důvodu jeho technické závady.  

Zveřejnila: Helena Moudrá