Služby ostatní

Firma Hiatus CZ, s.r.o., Přibyslavice 101, přijímá nové zaměstnance. Do týmu hledá nové kolegy na tyto pracovní pozice: obsluha CNC obráběcích strojů a výrobní kontrolor. Více informací: náplň práce, požadavky a nabídky zaměstnavatele jsou zveřejněny v příloze. Informace o společnosti jsou zveřejněny zde: https://www.hiatus.cz/cs/.

Zveřejnila: Helena Moudrá   

Sekce:   |  Služby ostatní
Číst více

Vinařství Holánek přijede ve čtvrtek 9.5.2024 s pojízdnou vinotékou. Tento týden přiveze polosladký Ryzlink rýnský – výběr z hroznů za 150,-- Kč (běžně 200,-- Kč) a suchý BIO Ryzlink rýnský – pozdní sběr za 150,-- Kč (běžně 200,-- Kč).  

Vinotéka bude stát v době od 15:00 do 15:15 hodin na prostranství pod kapličkou, resp. starou hasičskou zbrojnicí - č.p. 11.

Zveřejnila: Helena Moudrá

Číst více

V měsíci květnu 2024 budou v obci Petrovice probíhat geodetické práce týkající se vytýčení a zaměření stávajících vedení elektro včetně přípojek firmy EG.D, a.s. Vyhledávané podzemní kabely budou na terénu označeny trasovacím sprejem s krátkodobou životností. Na dlažbě případně na jiném hodnotném povrchu bude použita křída.

Při vstupování na soukromé pozemky bude třeba součinnosti jejich majitele. V případě, že není majitel přítomen, bude do schránky vloženo oznámení o provedených pracích. Není-li pozemek volně přístupný, budou majitelé vyzváni písemně k součinnos...

Číst více

V pondělí 6.5.2024 se v Nemocnici Třebíč budou konat preventivní akce: 

Evropský den melanomu – Kožní oddělení Nemocnice Třebíč vás zve na preventivní kontrolu znamének. V pondělí 6. května 2024 od 8.00 do 14.00 hodin v budově M1, v kožní ambulanci. Registrace není nutná, vyšetříme i neobjednané pacienty.

Den hygieny rukou – Sestra pro nemocniční hygienu Mgr. Ilona Tomanová vás zve na instruktáž hygienické dezinfekce rukou a následnou kontrolu rukou pod UV lampou v Black boxu. Speciální hosté: Zdravotní klauni! V pondělí 6. května 2024 od 10.00 do 13.00 hodin ve vestibu...

Číst více

Sběrný dvůr v Okříškách provozovatele ESKO-T s.r.o., Třebíč, je v provozu vždy ve středu a v sobotu - https://www.esko-t.cz/sluzby/sberne-dvory/.

Ve dny státních svátků 1. a 8. května 2024 bude v provozu v uvedenou běžnou otevírací dobu.

Zveřejnila: Helena Moudrá 

Číst více

Tradiční pálení čarodějnic se bude konat ve sportovním areálu v obci 30.04.2024. Vatra bude zapálena po setmění v cca 20:30 hodin. Prodej občerstvení zajišťuje Sbor dobrovolných hasičů Petrovice od 18:00 hodin.  

Zveřejnila: Helena Moudrá

Číst více

Sociálním službám je věnován portál https://www.vysocinapecuje.cz/. Zde zíkáte ucelené informace o možnostech řešení tíživých situací, neboť nám všem se může stát, že se my nebo naši blízcí ocitneme v tíživé životní situaci. Konkrétní informace a pomoc můžete konzultovat s koordinátory v rámci obce s rozšířenou působností - Městského úřadu Třebíč, odboru sociálních věcí, oddělení sociální péče.

Okruhy nabízené pomoci s kontaktními údaji na koordinátory projektu a nabídku kurzů zaměřených na pečující osoby jsou zveřejněny v přílohách.

Zveřejnila: Helena Moudrá

Číst více

Praktický lékař MUDr. Tomáš Filkuka oznamuje, že nebude ordinovat ve dnech 22.4 - 26.4.2024. V akutních případech zastupuje MUDr. Dagmar Miková.

Zveřejnila: Helena Moudrá 

Číst více

Florbalový klub PSKC Okříšky hledá pro novou sezónu 2024/2025 zájemce o florbal, zejména do nejmladších kategorií přípravek a elévů. Přihlásit se mohou děti ve věku od pěti let, ale samozřejmě i starší.

Na ukázku tohoto atraktivního sportu jste zváni v neděli 21.4.2024 od 9:00 do 12:00 hodin do tělocvičny ZŠ Okříšky na turnaj kategorie přípravek. Zde od organizátorů získáte podrobnější informace. Přehled zápasů je zveřejněný v příloze.

Zveřejnila: Helena Moudrá 

Číst více

Pan František Zimola bude prodávat kapry dne 28. března 2024 v době od 16:30 do 18:30 hodin - https://www.okrisky.cz/vismo/dokumenty2.asp?id_org=10977&id=379889.

Zveřejnila: Helena Moudrá 

Číst více